fbpx
Przejdź do treści
Strona główna » O mnie

O mnie

Nazywam się Magda Parzyszek. Jestem radcą prawnym.

 

Od kilkunastu lat doradzam przedsiębiorcom, jak bezpiecznie zakładać, rozwijać i przekształcać ich firmy. 

Pracowałam z jednoosobowymi firmami, ze start-upami, ze średnimi i dużymi korporacjami. Pomagając moim Klientom w budowaniu i wdrażaniu strategii biznesowych, rozwinęłam zmysł tego, co naprawdę istotne dla bezpieczeństwa prawnego, w odróżnieniu od tworzenia objętościowej „papierologii” i „klauzulek” na wszelki wypadek.

Od kilku lat szczególnie interesuję się przedsiębiorczością, jako cechą charakteru i jako formą zawodowej samorealizacji. Bardzo szanuję osoby, które decydują się prowadzić własny biznes i wkładają w niego serce, czas, pasję, konsekwencję, często ryzykując spokojne, przewidywalne życie swoje lub swoich rodzin. 

Dla prawnika większość formalności związanych z prowadzeniem firmy nie stanowi wyzwania. „Większość”, bo gąszcz przepisów i formalności w polskim systemie prawnym sprawia, że nasz kraj jest jednym z bardziej biurokratycznych, pełnych wyzwań środowisk dla działających w biznesie. 

Doskonale rozumiem osoby, które mają wizję swojej firmy i chcą skupić się na jej wdrażaniu, nie spędzać nadmiernego czasu na formalnościach związanych z wyborem formy działalności, szykowaniem wymaganych prawem dokumentów, pisaniem umów itd.

 

Co mówią Klienci?

Założyłam LegeLex, aby dzielić się wiedzą potrzebną przedsiębiorczym i praktycznymi rozwiązaniami, gotowymi do zastosowania. Chciałabym, aby wiedza przekazana w sposób przystępny i praktyczny pozwoliła Wam poczuć się komfortowo w aspekcie prawnym swojej działalności, a praktyczne rozwiązania skróciły do minimum czas poświęcany na poboczne dla Was czynności.

 

Jeśli zainteresowały Cię te informacje i chcesz być na bieżąco z treściami, które publikuję na stronie i od czasu do czasu otrzymać ode mnie wzory, e-booki i inne materiały, zapisz się do newslettera.